Uw nieuwsbriefabonnement

Ontvang onze nieuwsbrief in uw mailbox om op de hoogte te blijven van onze nieuwe producten en onze producten.

Word lid van de club
Als u zich aanmeldt voor onze nieuwsbrief, ontvangt u de beste koopjes voor uw club.

  Follow Us
  Top

  Blog

  Infinity FC Vilvoorde heeft, in het kader van de Footpass audit van de Vlaamse Voetbalfederatie, een provinciaal 2-sterren label behaald, het hoogst haalbare voor een regionaal/provinciaal spelende voetbalclub. Hierdoor is een eerste heel grote stap gezet om de komende drie jaar provinciaal voetbal aan te bieden bij de jeugd van Infinity FC Vilvoordr

  Hiermee word Infinity Vilvoorde voor haar 10 jarig bestaan(2013-2023) bekroond met de 2 sterren provinciaal voetbal . Verleden jaar botsten we op een administratief kluwen, waardoor we verstoken bleven van provinciaal voetbal, maar we lieten ons niet ontmoedigen. En DAAR de 2 sterren zijn binnen.

  Tussen augustus 2022 en begin januari zwoegden we dag en tot diep in de nacht aan het lijvige auditdossier: meer dan 300 vragen dienden beantwoord te worden op alle mogelijke facetten van een voetbalclub: beleid, communicatie, personeelszaken, trainerkwalificaties, voetbalvisie, ondersteunende diensten, infrastructuur… Trainingen werden bekeken, wedstrijden werden bezocht, interviews afgenomen enz

  Een provinciaal label behalen is immers veel meer geworden dan wat trainingen organiseren. Sportief moet alles mooi afgelijnd zijn. Hoe moet er getraind worden, welke taken zijn er per positie in matchen, welke jaarplannen zijn er, eindtermen moeten op papier staan per opleidingsfase, spelersprofielen moeten beschreven worden, enz…. Maar ook extra sportief moet alles perfect georganiseerd worden. Er moet een duidelijke vergaderstructuur zijn die moet bewezen worden aan de hand van de notulen, opleidingsplan voor trainers, recruteringsplannen voor spelers en medewerkers, gedragsregels, sociale en medische begeleiding en procedures, strategisch plan, … Kortom teveel om op te noemen.

  Al deze zaken moesten in het auditdossier komen tegen eind november. In het najaar is een auditeur van double pass dan verscheidene keren langs geweest om na te gaan of alles wat we op papier hadden gezet ook in de praktijk wordt toegepast. Sommige bezoeken waren aangekondigd en andere dan weer onverwachts. Eind oktober volgde er nog een avond waar de auditeur door middel van verschillende interviews met spelers, trainers, medewerkers en bestuursleden de laatste controles uitvoerde.

  Maar na paar weken spanning kwam dan het verlossende nieuws: Infinity FC Vilvoorde behaalde de maximale twee sterren op de provinciale audit en mag gedurende drie jaar provinciaal voetbal aanbieden aan onze jeugd

   

  Het bestuur  blijft  ambitieus,  en de doelsteling van de club blijft IP voetbal binnen de 5 seizoenen . De voorziene budgetten blijven gelukkig ruim en onveranderd en de  visie  op “goed   leren   voetballen in een familiale omgeving” dus ook.

  Bedankt aan al onze leden voor de inspanningen

  KEEP THE GOOD WORK!!!!!!

  No Comments

  Leave a Comment